Niektóre fakty o projektantach wnętrz, które Twoim zdaniem są prawdziwe

Jeśli chcesz mieć piękne, bardziej funkcjonalne biuro lub miejsce do pracy, najprawdopodobniej skorzystasz z usług rzetelnego projektanta wnętrz. Inni mogą powiedzieć, że to tylko strata pieniędzy. W rzeczywistości może to faktycznie pomóc zwiększyć produktywność Twojej firmy.

Mity o projektantach wnętrz

Projektanci wnętrz i architekci wnętrz są tacy sami – Wiele osób uważa, że ci profesjonaliści są tacy sami. Rzeczywiście, jest to bardzo częsty błąd. W rzeczywistości te 2 zawody obejmują różne rzeczy, które są bardzo od siebie oddalone. projektowanie wnętrz online ma więcej wspólnego ze sztuką budowania, podczas gdy architektura wnętrz zajmuje się nauką, która za tym stoi.

Chodzi przede wszystkim o dekoracje – na wszystkich etapach procesu budowlanego muszą być obecne. Muszą przyjrzeć się wszystkiemu, co ma wpływ na zamieszkiwanie przez ludzi – będą to wymagania elektryczne, oświetlenie, hydraulika, użyte materiały, ergonomia, wentylacja i inteligentne wykorzystanie przestrzeni.

Zatrudnienie jednego jest drogie – Cena wynajmu jednego będzie w dużej mierze zależała od skali projektu. Często ci profesjonaliści pobierają bardzo rozsądne opłaty. Jeśli nie jesteś pewien, ile to będzie kosztować, mądrze byłoby zapytać i zdecydować, czy naprawdę chcesz w to zainwestować.

Pracują tylko z bardzo kosztownymi materiałami – Mogą pracować zarówno z tanimi, jak i drogimi materiałami. Dobrą rzeczą jest jednak to, że mogą pracować w ramach budżetu i wymagań, które im stawiasz. Musisz współpracować z doświadczonym, aby uzyskać produkty najlepszej jakości w najbardziej przystępnej cenie.

Formalne wykształcenie nie jest konieczne – To bardzo wymagający zawód, który obejmuje różne zadania. Będzie to również wymagało pewnego zestawu umiejętności i wiedzy. Uzyskanie formalnej kwalifikacji od renomowanej organizacji zagwarantuje Ci miejsce w branży.

Nie mogą pracować z istniejącymi strukturami, przedmiotami i materiałami – Ich głównym celem jest osiągnięcie celów projektowych klienta. Jeśli będzie to wymagało rozbiórki budynku, będą musieli wyrzucić wszystko. Ale to nie zawsze jest konieczne.

Nie potrzebujesz planu – Ci profesjonaliści nie mogą pracować bez planu pracy, którą mają wykonać. W rzeczywistości planowanie jest uważane za najważniejszą część ich pracy.

Nie musisz pracować nad budżetem – doskonały plan będzie zawierał bardzo jasne wyobrażenie o tym, ile zostanie wydane. Ci profesjonaliści muszą być świadomi tego, co jest przystępne cenowo, a co nie. Jako klient musisz ustalić budżet i pozostawić im magiczny dotyk.